Typické využití

Propagační materiály (POS)

Jsou šetrné k životnímu prostředí, jsou trvanlivé a dokáží upoutat pozornost. Kovové či smaltované předměty jen tak něco nepřekoná. A stejně tak nic nepředčí kvalitu našich výrobků.

Zjistit více >>

Stojánky pro prezentaci výrobků

Ukažte své výrobky v celé jejich kráse. Proberte s námi možnosti prezentačních systémů, které zákazníky inspirují ke koupi Vašeho zboží, protože z nich přímo čiší styl a kvalita.

Propagační předměty k balení výrobků (tzv. on-pack)

Kvalitní designové předměty z kovu si snadno oblíbíte. Ten klasický vzhled má něco do sebe, i díky němu bude nakupování pro zákazníky příjemnější.

Zjistit více >>

Oceňovací cedule

Mají styl, září a jsou elegantní. Chystáte se někoho ocenit? Udělejte to stylově.

Cedule k oslavě výročí

Slavíte významné výročí? Plechová a smaltovaná cedule přidá oslavě na lesku. Představuje skvělý způsob, jak si opakovaně připomenout určitou událost.

Zjistit více >>

Účastnické cedulky

Vyberte si snazší způsob, jak ocenit účast na akci. Plechové a smaltované cedulky toho řeknou víc než osvědčení na kusu papíru.

Vývěsní štíty

Bez plastů, prosím! Nechte své cedule trvale zářit. Smalt i hliník zvládnou i ty nejnáročnější klimatické podmínky a stále budou, i po letech, vypadat skvěle.

Firemní dárky

Hledáte něco, co lidé ihned nevyhodí a nechají si to na památku? Udělejte lepší dojem. Vyberte si dárek s lesklým barevným potiskem a propracovaným 3D vzhledem, který lidé nevyhodí do koše, ale který si rádi pověsí na zeď či postaví na stůl nebo poličku.

Zjistit více >>

Trofeje

Ostatní si mohou zvolit pochromované plastové poháry, ale my si myslíme, že výborné výkony si zaslouží hodnotné ceny. Ať se vítěz cítí jako vítěz a vítězný den si připomíná krásnou a trvalou památkou.

Merchandisingové předměty

Podpořte prodej atraktivními, trvanlivými předměty, které vypadají elegantně a lahodí oku. Naše lesklé kalendáře, hodiny a teploměry jsou mezi sběrateli velmi oblíbené, a není těžké pochopit proč.

Zjistit více >>