Typické využití

Propagační materiály (POS)

Jsou šetrné k životnímu prostředí, jsou trvanlivé a dokáží upoutat pozornost. Kovové či smaltované předměty jen tak něco nepřekoná. A stejně tak téměř nic nepředčí kvalitu našich výrobků, které jsou vždy výrazně lepší než výrobky naší konkurence.

Zjistit více >>

Stojánky pro prezentaci výrobků

Ukažte své výrobky v celé jejich kráse. Proberte s námi možnosti stojánků, které zákazníky lákají ke koupi vašeho zboží, protože z nich přímo čiší styl a kvalita.

Propagační předměty k balení výrobků

Kvalitní designové předměty z kovu si snadno oblíbíte. Ten klasický vzhled, který pohladí na duši, má něco do sebe. I díky němu bude nakupování pro zákazníky příjemnější.

Zjistit více >>

Oceňovací cedule

Mají styl, září a jsou elegantní. Chystáte se někoho ocenit? Udělejte to stylově.

Cedule k oslavě výročí

Přesně tak! Slavíte významné výročí a plechová cedule vzpomínkám přidá na lesku. Skvělý způsob, jak si připomenout konkrétní událost, a suvenýr, který si lidé ponechají napořád.

Zjistit více >>

Účastnické cedulky

Vyberte si snazší způsob, jak ocenit účast na akci. Plechové a smaltované cedulky toho řeknou víc než osvědčení na kusu papíru.

Vývěsní štíty

Bez plastů, prosím! Nechte své cedule trvale zářit. Smalt i hliník zvládnou i ty nejhorší klimatické podmínky a stále budou, i po letech, vypadat skvěle.

Firemní dárky

Hledáte něco, co lidé ihned nevyhodí a nechají si to na památku? Udělejte lepší dojem. Vyberte si dárek s propracovaným barevným potiskem a finální úpravou, který lidé nevyhodí do koše a rádi si jej pověsí na zeď či postaví na stůl nebo poličku.

Zjistit více >>

Trofeje

Ostatní si mohou zvolit pochromované plastové poháry, ale my si myslíme, že výborné výkony si zaslouží hodnotné ceny. Ať se vítěz cítí jako vítěz a vítězný den si připomíná krásnou a trvalou památkou.

Merchandisingové předměty

Podpořte prodej atraktivními, trvanlivými předměty, které lahodí oku a jsou příjemné na omak. Naše lesklé kalendáře, hodiny a teploměry jsou mezi sběrateli velmi oblíbené, a není těžké pochopit proč.

Zjistit více >>