Produkty

Smaltované cedule

Smaltované cedule symbolizují tradiční hodnoty, solidnost a stabilitu nejen v oblasti POS a merchandisingu, ale též při účelovém značení v exteriéru nebo jako stylový dárek pro obchodní partnery. Vysoce kvalitní reklamní nosiče s jedinečným materiálovým charakterem a téměř neomezenou životností.

Detaily produktu >>


Plechové cedule

Lesklé barvy ofsetového tisku promění plechovou ceduli v atraktivní a zajímavý reklamní poutač. Plech o síle 0,5 mm je vypouklý a pečlivě prolisovaný v několika úrovních (3D efekt). Cedule je možné potisknout různými metalickými barvami, včetně zlatých a stříbrných efektů.

Detaily produktu >>

Hliníkové cedule

Cedule z hliníku mohou být vyrobeny v téměř jakémkoli tvaru a velikosti, mohou být prolisovány v několika vrstvách a díky špičkové technologii tisku mají fotorealistický vzhled. Dokonale se hodí k venkovnímu použití. Jsou velice lehké, takže se dají použít pro zasílání poštou (např. pro kreativní direct mailing).

Detaily produktu >>

Osvětlení reklamních cedulí

Zasloužíte si být středem pozornosti.

Detaily produktu >>

Magnetické cedule

Kvalitní tisk zajistí věrnou reprodukci jakýchkoliv motivů, a to včetně zlatých, stříbrných či různobarevných metalických efektů. Magnety mohou být připevněny na jakoukoli ceduli, na jejíž zadní stranu přilepíme pevný kulatý magnet, magnetický pásek nebo magnetickou fólii.

Detaily produktu>>

Křídové tabule

Naše dekorativní křídové tabule jsou jednoduše popisovatelné různobarevnými křídami či fixy. Díky tomu jsou tyto reklamní cedule ideální pro umístění do barů, restaurací a jiných obchodů.
Detaily produktu >>

Reklamní plechové kalendáře

Kalendář může být integrován do téměř každé plechové, hliníkové či smaltované cedule. U otáčivých kalendářů dodáme mechaniku ve všech jazykových variantách, a to třeba i v několika různých jazycích pro stejný motiv.

Detaily produktu >>

Reklamní teploměry

Smaltované a plechové cedule s teploměrem jsou oblíbeným a nestárnoucím reklamním artiklem. Rádi Vám zpracujeme grafické návrhy cedulí s teploměrem s Vaším designem, neváhejte nás kontaktovat.

Detaily produktu >>

Reklamní hodiny

Nechte se inspirovat našimi nápady a my Vám připravíme grafické návrhy reklamních hodin s Vaším designem. Integrace hodin do plechových cedulí jim navíc dodá praktické využití a zvýší jejich přitažlivost.

Detaily produktu>>

Plechové podnosy

Perfektní zpracování, stabilní plech, funkční protiskluzný lak a kvalitní potisk ofsetovou technologií je to, co řadí naše plechové podnosy mezi ty nejlepší.

Detaily produktu >>


Trofeje a plakety

Máme ideální řešení pro ty, kteří chtějí něco originálního.

Detailty produktu >>

POTŘEBUJETE VÍCE INFORMACÍ?
KONTAKTOVAT VÝROBCE