Slider

Již téměř 30 let vyrábíme našim zákazníkům na míru kvalitní marketingové předměty. Pro firmy všech velikostí je výrobek z kovu optimální volbou propagace značky. Pokud chcete zanechat dojem svými jedinečnými designy, které odolají a nevyblednou, neexistuje lepší materiál. Naši zákazníci vědí, že hmotné předměty stále dokáží zaujmout svým vzhledem a udržet pozornost zákazníků. Dejte nám tedy možnost pomoci Vám s budoucími marketingovými projekty, které oživíme cedulemi, systémy pro prezentaci zboží, propagačními materiály (POS), merchandisingovými předměty, firemními dárky a propagačními dárky, které Vám zajistí pozornost zákazníků. Jsme flexibilní a rádi se přizpůsobíme Vašim požadavkům na proces výroby a dopravy. Ozvěte se nám, řekneme Vám více.


Smalt

Nejen v oblasti propagačních předmětů (POS) a merchandisingu představují smaltované předměty vysokou hodnotu a dlouhou životnost. Díky své popularitě, atraktivitě, odolnosti, životnosti a nestárnoucímu půvabu jsou naše cedule skvělými sběratelskými kousky!


Podrobnosti >>


Plech

Plechové cedule jsou účelnou, ekonomicky výhodnou alternativou k smaltovaným cedulím. Hluboký prolis dává plechovým cedulím unikátní, trojrozměrný vzhled, o který naši zákazníci stojí. Nejedná se jen o majitele barů, restaurací a obchodů, celá řada firem naše plechové cedule využívá jako cenné dárky.


Podrobnosti >>


Hliník

Hliníkové cedule lze vyrobit v téměř jakémkoli tvaru a velikosti, s prolisem několika vrstev a propracovaným digitálním potiskem ve špičkové fotorealistické kvalitě. Skvěle se hodí pro venkovní použití, jsou tak lehké, že mohou být použity i pro reklamní poštu (tzv. direct mailing).


Podrobnosti >>


Ostatní

Pokud se pro účely projektu nedají využít běžné materiály, můžeme pracovat i s jinými, např. nerezovou ocelí, kompozitními materiály typu Dibond či plexisklem – jde o skvělé alternativy pro ty nejnáročnější úkoly. Ozvěte se nám a zjistěte, který materiál je pro Váš projekt nejlepší!


Kontakt >>

Slider

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy
smalt@smalt.com
+420 543 210 756