Slider

Již téměř 30 let vyrábíme na míru kvalitní personalizované reklamní předměty (jako ty, které můžete vidět na našich webových stránkách). Pro firmy všech velikostí je výrobek z pevného kovu optimální volbou propagace značky. Pokud chcete zanechat dojem svými kreativními designy, které odolají a nevyblednou, neexistuje lepší materiál. Naši zákazníci vědí, že fyzické předměty stále dokáží zaujmout a udržet pozornost zákazníků. Dejte nám tedy možnost pomoci vám s příštími marketingovými projekty, které oživíme stojánky, systémy pro prezentaci zboží, propagačními materiály (POS), merchandisingovými předměty, firemními dárky a propagačními doplňky k balení výrobku (tzv. on-pack promotion), které vám zajistí pozornost zákazníků. Jsme flexibilní a ochotně se přizpůsobíme vašim požadavkům na výrobu a expedici. Ozvěte se nám, ať se dozvíte více.


Smalt

Nejen v oblasti propagačních předmětů (POS) a merchandisingu představují smaltované předměty vysokou hodnotu, solidnost a dlouhou životnost. Díky svému nestárnoucímu půvabu jsou naše cedule atraktivní pro sběratele, jako populární dekorativní prvky vyráběné na míru jsou přímo předurčené stát se sběratelskými předměty!


Podrobnosti >>


Plech

Plechové cedule jsou ekonomicky výhodnou a účelnou alternativou k smaltovaným cedulím. Hluboký prolis dává plechovým cedulím unikátní vzhled ve 3D, o který stojí mnozí zákazníci, nejen majitelé barů, restaurací a obchodů. Celá řada firem však cedule využívá i jako cenné dárky.


Podrobnosti >>


Hliník

Hliníkové cedule lze vyrobit v téměř jakémkoli tvaru a velikosti, s prolisem několika vrstev a propracovaným digitálním potiskem ve špičkové fotorealistické kvalitě. Skvěle se hodí pro venkovní použití, jsou tak lehké, že mohou být použity i pro reklamní poštu (tzv. direct mailing).


Podrobnosti >>


Ostatní

Pokud se pro účely projektu nedají využít běžné materiály, můžeme pracovat i s jinými, např. nerezovou ocelí, kompozitními materiály typu Dibond či plexisklem – jde o skvělé alternativy pro ty nejnáročnější úkoly. Ozvěte se nám a zjistěte, který materiál je pro váš projekt nejlepší!


Kontakt >>

Slider

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy
smalt@smalt.com
+420 543 210 756