Křídové tabule

Naše dekorativní křídové tabule jsou jednoduše popisovatelné různobarevnými křídami či fixy. Díky tomu jsou tyto reklamní cedule ideální pro umístění do barů, restaurací a jiných obchodů.

VARIABILNÍ ROZMĚRY

Křídová plocha může být zakomponována do jakékoli naší cedule od formátu A6 až po A1.

VARIABILNÍ ROZMĚRY

NEPRAVIDELNÉ TVARY

NEPRAVIDELNÉ TVARY

Při grafických návrzích a výrobě tabulí nejsme limitováni pravidelnými obdélníkovými formáty, ale dokážeme tabule vyrobit téměř v jakémkoliv tvaru.

BOMBÍROVÁNÍ A PROLIS

Přitažlivého 3D vzhledu tabulí dosahujeme hlubokým vypouklým tvarem (bombírováním) a individuálním detailním a hlubokým prolisem.

BOMBÍROVÁNÍ A PROLIS

FOTOREALISTICKÉ MOTIVY

FOTOREALISTICKÉ MOTIVY

Kvalitní detailní tisk nám umožňuje reprodukovat jakýkoliv motiv, včetně přímých barev či složitých barevných vzorů, přechodů a stínování.

METALICKÉ BARVY

Při tisku barev přímo na plech (bez podtisku bílé) získávají barvy zvláštní metalický lesk. Bezbarvý lak vytváří metalické efekty stříbra, u žlutých barev jsou to pak různé druhy metalického zlata. U hliníkových křídových tabulí může být jejich atraktivita zvýrazněna dodatečnou aplikací speciálních zlatých a stříbrných sítotiskových barev.

METALICKÉ BARVY

OTVORY A ZADNÍ ÚCHYTY

OTVORY A ZADNÍ ÚCHYTY

Křídové tabule jsou obvykle vyráběny se 4 otvory. V případě nepravidelných tvarů, kdy si klient nepřeje, aby otvory zasahovaly do motivu, můžeme na zadní stranu tabulí připevnit různé druhy úchytů, oček či háčků.

SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ TABULE A STOJÁNKY

Jednoduché připevnění kartonových či plechových stojánků na zadní stranu tabulí nebo ohnutí jejich spodní části umožňuje tabule postavit na bar, stůl, poličku nebo do vitríny.

SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ TABULE A STOJÁNKY

POPISOVÁNÍ TABULÍ

POPISOVÁNÍ TABULÍ

Cedule se dají jednoduše popisovat různobarevnými měkkými křídami nebo fixy. Texty lze lehce napsat i smazat.

INDIVIDUALIZACE TABULÍ

U sad tabulí nad 50 kusů nabízíme možnost jejich invidivualizace. Každá křídová tabule tak může být jedinečná, ať již s jiným textem, názvem objektu či celým motivem.

INDIVIDUALIZACE TABULÍ

MAGNETICKÉ CEDULE A MAGNETKY

MAGNETICKÉ CEDULE A MAGNETKY

Plechové tabule jsou magnetické, a proto se přímo nabízí jejích kombinace s různými magnetkami a magnetickými cedulkami.

BALENÍ DO DEKORATIVNÍCH KRABIC

Dobře víme, že výjimečné události vyžadují výjimečnou péči, a proto můžeme křídové tabule na vyžádání zabalit do ozdobných kartonových krabic, či do pevných kartonů vhodných pro posílání poštou.

BALENÍ DO DEKORATIVNÍCH KRABIC

POTŘEBUJETE VÍCE INFORMACÍ? KONTAKTOVAT VÝROBCE